برای اطلاع از آخرین دوره ها کلیک کنید
حضوری

تفسیر الکتروگاردیوگرام پیشرفته

تفسیر الکتروگاردیوگرام پیشرفته

تفسیرالکتروکاردیوگرام و تشخیص موارد غیر طبیعی یا خطرناک نیازمند به مداخله از مهارت های تخصصی پرستاران بخش های اورژانس و مراقبت ویژه است که منجر به اقدام سریع تیم درمان و پیشگیری از مرگ و ناتوانی بیماران می گردد. این مهارت از نیازهای پرستاران این بخش ها به عنوان خط اول مراقبت از بیماران است.

مجموع کل امتیاز 0 از 0 رای

مرکز برگزار کننده: دانشگاه علوم پزشکی تهران
دبیر علمی: معصومه ذاکری مقدم
اساتید:

معصومه ذاکری مقدم

گروه هدف: پرستاری-کارشناسی پرستاری داخلی - جراحی -کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه -کارشناسی ارشد پرستاری نظامی -کارشناسی ارشد پرستاری -دکتری تخصصی
امتیاز باز آموزی: 0
هدف از برگزاری دوره:

فراگیری انواع دیس ریتمی ها و اصول مراقبت از بیماران دارای دیس ریتمی بستری در بخش های مراقبت ویژه

سر فصل مباحث:

علائم الکتروکاردیوگرافیک در: دیس ریتمی های گره SA و دهلیزی، بطنی، انواع بلوک های گره AV ، دیس ریتمی های جانکشن، بلوک های شاخه ای، هیپرتروفی بطن ها، بزرگی دهلیزها،علائم الکتروکاردیوگرافیک بیماران دارای پیسمیکر قلبی،تاثير بيماريهاي مختلف قلبی و غیر قلبی بر الکتروکاردیوگرام، تغييرات الکتروگاردیوگرام در اختلالات الكتروليتي و مسموميتهاي داروئي و مراقبت پرستاری در اختلالات ریتم

تاریخ برگزاری: 1398/07/25 از 08:30 تا 16:30
هزینه ثبت نام(تومان): 200,000 تومان
تعداد ثبت نام کنندگان: 0 نفر
شماره تماس: 09125404964
آدرس مکان برگزاری: ميدان توحيد، خيابان دکتر میرخانی (نصرت شرقی)، کد پستی ۱۴۱۹۷۳۳۱۷۱، صندوق پستی ۶۴۵۹

برای ثبت نام در این دوره آموزشی لطفا وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، فرم عضویت را تکمیل نمایید.

برای ثبت نام در این دوره آموزشی لطفا وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، فرم عضویت را تکمیل نمایید.

لطفاً منتظر بمانید...