راهنمای وب سایت آوید

عضویت در سایت
1- از سمت چپ بالای صفحه، گزینه عضویت در سایت را کلیک نموده تا وارد صفحه عضویت شوید و اطلاعات درخواستی را وارد و در نهایت بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید. ( تکمیل فرم عضویت فقط برای یکبار در سایت انجام می شود و به این دلیل است که برای ثبت نام در دوره ها دیگر نیازی به تکمیل اطلاعات نباشد.)
2- در صورت تمایل به استفاده از تخفیف های دانشجویی لطفا در هنگام عضویت تصویر کارت دانشجویی خود را آپلود نمایید.
3- درصورتی که مایل به تعریف دوره به عنوان دبیرعلمی برنامه می باشید نیاز است در هنگام عضویت، حکم هیات علمی خود را آپلود نمایید و پس از بررسی مدارک شما دسترسی به پنل مدیریتی جهت تعریف دوره آموزشی ایجاد می شود.

 

نحوه ثبت نام در برنامه های آموزش حضوری و مجازی
1- در صورتی که قبلا فرم عضویت در سایت را تکمیل نموده اید، از قسمت بالا سمت چپ سایت گزینه ورود را انتخاب کرده و با وارد نمودن نام کاربری(شماره موبایل یا کدملی) و رمز عبوری که در هنگام عضویت تعیین نمده اید، وارد حساب کاربری خود شوید.(پیشنهاد می کنیم برای اینکه مجددا نیازی به وارد کردن اطلاعات ورود به سایت نباشد، گزینه مرا به خاطر بسپار را تیک بزنید)
2- دوره مورد نظر خود (از منوی آموزش حضوری یا از منوی رسانه آموزشی ) کلیک نموده و از سربرگ ثبت نام یا دکمه ثبت نام گوشه سمت چپ پایین سایت وارد صفحه ثبت نام شوید. دکمه تایید و پرداخت را (حتی اگر دوره رایگان می باشد) کلیک نمایید.
3- به صفحه پرداخت رفته و عملیات پرداخت را تکمیل نمایید.
4- در صورت تایید پرداخت، ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است و فیش واریز وجه ثبت نامی برای شما صادر خواهد شد.

 

پروفایل کاربری
1- روی نام کاربری خود در قسمت بالا سمت چپ سایت آوید کلیک کرده و وارد پنل کاربری خود می شوید.
2- گزینه های سمت راست پنل کاربری شامل:

- پنل مدیریتی: این قسمت فقط برای مراکز آموزشی، انجمن ها و دبیران علمی قابل مشاهده است که در بخش های بعدی نحوه دسترسی و امکانات آن توضیح داده خواهد شد.

- مشاهده پروفایل: می توانید اطلاعات شخصی خود را تکمیل و یا ویرایش نموده و یا مدارک خود را برای ادمین سایت ارسال نمایید.

- برنامه های ثبت نام شده: در این قسمت دوره های آموزشی که ثبت نام نموده اید نمایش داده می شود و می توانید گواهی دوره (در صورت صادر شدن گواهی برای آن دوره) را دریافت نمایید.

- اطلاع رسانی: پیامهای دریافتی از ادمین سایت را در این بخش ملاحظه می فرمایید. 

- ارتباط با پشتیبانی: در این قسمت می توانید سوالات خود را با پشتیبان سایت آوید در میان بگذارید و پاسخ را نیز از همین قسمت در سریعترین زمان ممکن دریافت نمایید.

 

تعریف برنامه توسط دبیران علمی 
1- در هنگام تکمیل فرم عضویت در سایت از قسمت وضعیت علمی گزینه هیئت علمی را انتخاب و حکم هیئت علمی خود را ضمیمه و گزینه ثبت نام به عنوان دبیرعلمی را انتخاب نمایید.
2- پس از بررسی مدارک، پنل مدیریتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
3- دبیران علمی ارجمند در قسمت پنل مدیریتی می توانند دوره آموزش حضوری یا مجازی را تعریف و از امکانات مشاهده ثبت نام کنندگان و مبالغ واریزی، ایجاد آزمون و ارزیابی، ایجاد فرم نظرسنجی و ارسال برای شرکت کنندگان، طراحی گواهی دوره و دیگر امکانات مدیریتی بهره مند شوند.
4- برنامه تعریف شده توسط مدیر سایت بررسی و پس از تایید روی سایت قرار می گیرد.

 

استفاده انجمن های علمی، مراکز آموزشی و دانشگاههای علوم پزشکی از پلتفرم آوید
به مراکز علمی صفحه ای ویژه با لینک اختصاصی تعلق می گیرد که از طریق آن لوگو، نام و فقط برنامه های آموزش حضوری و مجازی آن مرکز به صورت مجزا نمایش داده می شود.
از طریق پنل مدیریتی ویژه مراکز، می توانند دوره آموزش حضوری یا مجازی را تعریف و از امکانات مشاهده ثبت نام کنندگان و مبالغ واریزی، ایجاد آزمون و ارزیابی، ایجاد فرم نظرسنجی و ارسال برای شرکت کنندگان، طراحی گواهی دوره و دیگر امکانات مدیریتی بهره مند شوند.
به منظور استفاده از پنل ویژه مدیریتی مراکز، از طریق ارتباط با پشتیبانی یا شماره تماس یا ایمیل موسسه با ما در ارتباط باشید.

لطفاً منتظر بمانید...