برای اطلاع از آخرین دوره ها کلیک کنید
رسانه آموزشی

هوش مصنوعي و تحول در حوزه سلامت

هوش مصنوعي و تحول در حوزه سلامت

مجموع کل امتیاز 4 از 2 رای

مرکز برگزار کننده: AImedic
مرکز همکار: گروه آموزشی آوید
اساتید:

دکتر علیرضا وفایی صدر

فارغ‌التحصیل دکتری کیهان‌شناسی از دانشگاه شهید بهشتی هستند و محقق فوق دکتری مرکز پژوهش‌های دانش‌های بنیادی بودند. با این حال تحقیقات و علایق ایشان مربوط به علم داده است.  ایشان پس از اتمام پژوهش در جایگاه فوق دکتری در دانشگاه ژنو و تیم تلسکوپ هایرکس و ska اکنون به عنوان دانشمند داده در بیمارستان-دانشگاه UniKlinik RWTH آخن مشغول به فعالیت هستند. از جمله جوایز متعددی که ایشان دریافت کرده اند، می‌توان به جایزه نخبگی دانشگاه ژنو سوئیس اشاره کرد.

علاوه بر این، وی با گروه سکته مغزی موسسه گایزینگر و گروه ارتودنسی دکتر مکارمی در فرانسه همکاری دارند. دکتر وفایی صدر با استفاده از تکنیک‌های تفسیر یادگیری عمیق در حال کار بر روی تجزیه و تحلیل ریسک در پرونده‌های الکترونیکی پزشکی و تجزیه و تحلیل رادیومیکس هستند.

ایشان نقش استاد مشاور و راهنما را در دانشگاه‌های مختلف مانند شهید بهشتی، صنعتی شریف، دانشگاه علوم پزشکی ایران و الزهرا را ایفا کرده‌ و چندین تیم هوش مصنوعی را راه‌اندازی و هدایت کرده اند و در بسیاری از مراکز علمی بین‌المللی فعالیت‌های پژوهشی انجام داده اند. علاقه وی به کاربردهای علوم داده باعث شده است که ایشان به کاربرد علوم داده در زمینه‌های مختلف از جمله پزشکی پرداخته و دوره‌های علوم داده را تدریس نمایند.

گروه هدف: تمامی علاقه مندان
سر فصل مباحث:

- هوش مصنوعی چیست؟
- یادگیری ماشینی چیست؟
- داده‌های پزشکی
- هوش مصنوعی در سلامت
- کاربرد هوش مصنوعی در سلامت
- نقش و جایگاه پزشکان و متخصصین علوم پزشکی در این عرصه
- برقراری عدالت در صنعت سلامت
- نقش و مسئولیت AIMedic در این عرصه
- پردازش تصاویر پزشکی با کمک هوش مصنوعی

مدت زمان دوره: 1 ساعت و 20 دقیقه
هزینه ثبت نام(تومان): رایگان
تعداد ثبت نام کنندگان: 338 نفر


برای ثبت نام در این دوره آموزشی لطفا وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، فرم عضویت را تکمیل نمایید.

برای ثبت نام در این دوره آموزشی لطفا وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، فرم عضویت را تکمیل نمایید.

لطفاً منتظر بمانید...