برای اطلاع از آخرین دوره ها کلیک کنید
وبینار آموزشی

وبینار انقلاب هوش مصنوعی در حوزه سلامت

وبینار انقلاب هوش مصنوعی در حوزه سلامت

مجموع کل امتیاز 5 از 1 رای

مرکز برگزار کننده: AImedic
اساتید:

دکتر علیرضا وفایی صدر

فارغ‌التحصیل دکتری کیهان‌شناسی از دانشگاه شهید بهشتی و محقق فوق دکتری مرکز پژوهش‌های دانش‌های بنیادی هستند. با این حال تحقیقات و علایق ایشان مربوط به علم داده است. در حال حاضر، ایشان مشغول ادامه پژوهش در مقطع فوق دکتری در دانشگاه ژنو و تیم تلسکوپ هایرکس و ska هستند. از جمله جوایز متعددی که ایشان دریافت کرده اند، می‌توان به جایزه نخبگی دانشگاه ژنو سوئیس اشاره کرد.

علاوه بر این، وی با گروه سکته مغزی موسسه گایزینگر و گروه ارتودنسی دکتر مکارمی در فرانسه همکاری دارند. دکتر وفایی صدر با استفاده از تکنیک‌های تفسیر یادگیری عمیق در حال کار بر روی تجزیه و تحلیل ریسک در پرونده‌های الکترونیکی پزشکی و تجزیه و تحلیل رادیومیکس هستند.

ایشان نقش استاد مشاور و راهنما را در دانشگاه‌های مختلف مانند شهید بهشتی، صنعتی شریف، دانشگاه علوم پزشکی ایران و الزهرا را ایفا کرده‌ و چندین تیم هوش مصنوعی را راه‌اندازی و هدایت کرده اند و در بسیاری از مراکز علمی بین‌المللی فعالیت‌های پژوهشی انجام داده اند. علاقه وی به کاربردهای علوم داده باعث شده است که ایشان به کاربرد علوم داده در زمینه‌های مختلف از جمله پزشکی پرداخته و دوره‌های علوم داده را تدریس نمایند

گروه هدف: تمامی علاقه مندان
سر فصل مباحث:

- علم داده چیست؟
- عصر داده‌های بزرگ
- یادگیری ماشینی چیست؟
- داده‌های پزشکی
- هوش مصنوعی در سلامت
- معرفی برخی منابع

زبان ارائه: فارسی
تاریخ برگزاری: 1400/04/27 از 16:00 تا 18:00
هزینه ثبت نام(تومان): رایگان
تعداد ثبت نام کنندگان: 103 نفر
شماره تماس: 09225330461
توضیحات:

* بر روی لینک زیر کلیلک و گزینه مهمان را انتخاب نمایید.

لینک ورود به وبینار

 


برای ثبت نام در این دوره آموزشی لطفا وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، فرم عضویت را تکمیل نمایید.

برای ثبت نام در این دوره آموزشی لطفا وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، فرم عضویت را تکمیل نمایید.

لطفاً منتظر بمانید...