13 و 14 آذرماه

13 و 14 آذرماه

مجموع کل امتیاز 5 از 1 رای

مرکز برگزار کننده: انجمن پزشکان کودکان ایران
دبیر علمی: خانم دکتر کتایون خاتمی
گروه هدف: کودکان-تخصص پزشکی عمومی-دکتری حرفه ای پزشک عمومی شاغل در طرح پزشک خانواده-دکتری حرفه ای عفونی اطفال-فوق تخصص گوارش اطفال-فوق تخصص طب نوزادان و پیرامون تولد نوزادان -فوق تخصص نوزادان-فوق تخصص ریه اطفال -فوق تخصص قلب اطفال-فوق تخصص غدد اطفال-فوق تخصص روماتولوژی اطفال -فوق تخصص جراحی اطفال-فوق تخصص ایمونولوژی و آلرژی بالینی -فوق تخصص
امتیاز باز آموزی: 6
زبان ارائه: فارسی
تاریخ برگزاری: 1399/09/13 از 09:00 تا 12:25 1399/09/14 از 09:00 تا 12:25
هزینه ثبت نام(تومان): 17,000 تومان
تعداد ثبت نام: 140 نفر
شماره تماس: 021-66968317-18
توضیحات:

با سلام و احترام:

انجمن پزشکان کودکان ایران وبینار همایش سالیانه انجمن و چهل و یکمین بزرگداشت استاد دکتر محمد قریب را با امتیاز بازآموزی برگزار مي کند، لازم به ذکر است برای هر برنامه تنها به ۱۵۰ نفر اولی که از طریق سامانه جامع آموزش مداوم پزشکی کشور ثبت نام و وجه مربوطه را واریز نموده و درآزمون پایانی دوره نمره قبولی را کسب نمایند،  امتیاز بازآموزی تعلق می گیرد و سایر شرکت کنندگان می توانند بدون دریافت امتیاز بازآموزی و به صورت رایگان از برنامه استفاده نمایند.  

✅  شرکت در وبینار از طریق لينك ورود به همایش امکان پذیر می باشد.

✅ برای کسب موفقیت در آزمون پایانی، لازم است به ۱۶ سوال از ۲۴ سوال، پاسخ صحیح داده شود (امکان شرکت در آزمون تا سه بار مقدور می باشد).

✅ جهت شرکت در آزمون پایانی دوره لازم است اپلیکیشن آموزش مداوم جامعه پزشکی را که فقط بر روی گوشی های اندروید قابل نصب می باشد از لینک زیر دانلود نموده و نصب نمایید.

لینک دانلود اپلیکیشن آزمون

با آرزوي سلامتي و موفقیت براي شما همکاران گرامی.

..............................................

* دارای حداکثر۳ امتیاز بازآموزی برای هر روز

..............................................

فیلم های همایش برگزار شده حداکثر تا ۷۲ ساعت پس از برنامه در تب ویدئوها قابل مشاهده است.

..............................................

دریافت برنامه زمانبندی همایش از طریق دانلود فایل ضمیمه امکانپذیر می باشد.

فایل ضمیمه


برای درج نظر و ثبت نام در این رویداد لطفا وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، فرم عضویت را تکمیل نمایید.

سلام وقت بخیر امکان ثبت نام نیست چرا؟

    سلام وقت بخیر امکان ثبت نام نیست چرا؟

    سلام، وقت به خیر، درصورتیکه مایل هستید فقط دز همایش شرکت بفرمایید نیازی به ثبت نام وجود ندارد و از لینک ورود به همایش در قسمت توضیحات برنامه، در زمان مقرر میتوانید وارد اتاق وبینار شوید. اما در صورتیکه میخواهید امتیاز بازآموزی را دریافت نمایید لازم است از طریق سامانه آموزش مداوم وزارت بهداشت در برنامه انجمن پزشکان کودکان ایران ثبت نام نمایید. اطلاعات بیشتر در این خصوص را در قسمت توضیحات برنامه می توانید ملاحظه بفرمایید.

سلام.ضمن تشکر فراوان. برای دانلود ویدیوهای 13 و 14 ام چه کاری باید انجام بدیم؟ظاهرا قابل دانلود نیستن.

باسلام و تشکر فراوان از برگزارکنندگان این وبینار بسیار آموزنده باتوجه به اینکه امکان دانلود فایلها وجود ندارد، حتی الامکان ، فرصت گوش دادن به محتوای آموزشی ارزشمند فایلهارا در بازه زمانی بیشتری برای علاقمندان فراهم نمایید، حیف است که چنین گنجینه ای به آرشیو بپیوندد . سپاسگزارم

باسلام وعرض شب بخیر ممنون از اینکه امکان مطالعه فایل 27ا آذر رافراهم کردید اگه اجازه ی رویت فیلم13آذر را فراهم کنید ممنون میشم

لطفاً منتظر بمانید...