20 و 21 آذرماه

20 و 21 آذرماه

مجموع کل امتیاز 5 از 1 رای

مرکز برگزار کننده: انجمن پزشکان کودکان ایران
دبیر علمی: آقای دکتر محمد کاظمیان - خانم دکتر ستاره ممیشی
گروه هدف: کودکان-تخصص پزشکی عمومی-دکتری حرفه ای پزشک عمومی شاغل در طرح پزشک خانواده-دکتری حرفه ای عفونی اطفال-فوق تخصص گوارش اطفال-فوق تخصص طب نوزادان و پیرامون تولد نوزادان -فوق تخصص نوزادان-فوق تخصص کلیه اطفال-فوق تخصص ریه اطفال -فوق تخصص قلب اطفال-فوق تخصص غدد اطفال-فوق تخصص روماتولوژی اطفال -فوق تخصص خون و سرطان اطفال-فوق تخصص جراحی اطفال-فوق تخصص ایمونولوژی و آلرژی بالینی -فوق تخصص
امتیاز باز آموزی: 6
زبان ارائه: فارسی
تاریخ برگزاری: 1399/09/20 از 09:00 تا 12:00 1399/09/21 از 09:00 تا 12:15
هزینه ثبت نام(تومان): 17,000 تومان
تعداد ثبت نام: 140 نفر
شماره تماس: 021-66968317-18
توضیحات:

با سلام و احترام:

انجمن پزشکان کودکان ایران وبینار همایش سالیانه انجمن و چهل و یکمین بزرگداشت استاد دکتر محمد قریب را با امتیاز بازآموزی برگزار مي کند، لازم به ذکر است برای هر برنامه تنها به ۱۵۰ نفر اولی که از طریق سامانه جامع آموزش مداوم پزشکی کشور ثبت نام و وجه مربوطه را واریز نموده و درآزمون پایانی دوره نمره قبولی را کسب نمایند،  امتیاز بازآموزی تعلق می گیرد و سایر شرکت کنندگان می توانند بدون دریافت امتیاز بازآموزی و به صورت رایگان از برنامه استفاده نمایند.  

✅  شرکت در وبینار از طریق لينك ورود به همایش امکان پذیر می باشد.

✅ برای کسب موفقیت در آزمون پایانی، لازم است به ۱۶ سوال از ۲۴ سوال، پاسخ صحیح داده شود (امکان شرکت در آزمون تا سه بار مقدور می باشد).

✅ جهت شرکت در آزمون پایانی دوره لازم است اپلیکیشن آموزش مداوم جامعه پزشکی را که فقط بر روی گوشی های اندروید قابل نصب می باشد از لینک زیر دانلود نموده و نصب نمایید.

لینک دانلود اپلیکیشن آزمون

با آرزوي سلامتي و موفقیت براي شما همکاران گرامی.

..............................................

* دارای حداکثر۳ امتیاز بازآموزی برای هر روز

..............................................

فیلم های همایش برگزار شده حداکثر تا ۷۲ ساعت پس از برنامه در تب ویدئوها قابل مشاهده است.

..............................................

دریافت برنامه زمانبندی همایش از طریق دانلود فایل ضمیمه امکانپذیر می باشد.

فایل ضمیمه


برای درج نظر و ثبت نام در این رویداد لطفا وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، فرم عضویت را تکمیل نمایید.

سلام وقت بخیر .نحوه ثبت نام چگونه است؟

    سلام وقت بخیر .نحوه ثبت نام چگونه است؟

    سلام، وقت به خیر، درصورتیکه مایل هستید فقط دز همایش شرکت بفرمایید نیازی به ثبت نام وجود ندارد و از لینک ورود به همایش در قسمت توضیحات برنامه، در زمان مقرر میتوانید وارد اتاق وبینار شوید. اما در صورتیکه میخواهید امتیاز بازآموزی را دریافت نمایید لازم است از طریق سامانه آموزش مداوم وزارت بهداشت در برنامه انجمن پزشکان کودکان ایران ثبت نام نمایید. اطلاعات بیشتر در این خصوص را در قسمت توضیحات برنامه می توانید ملاحظه بفرمایید.

سلام ببخشید چگونگی ثبت نام جهت کسب امتیاز بازآموزی برای ۲۱ آذر؟

با سلام فایل تصویری وبینار امروز 20 اذر را کی در سایت قرار میدهید ؟

سلام فیلم دکتر بلور ساز در مورد فارنژیت ۶دقيقه بعد قطع ميشود

با سلام و تشکر فراوان از برگزارکنندگان همایش، بنده و شاید تعداد زیادی از همکاران بدلیل درگیر بودن در کشیک ها و .. موفق به دیدن برنامه های بسیار خوب و مفید وبینار نشدیم اگر امکان دارد امکان مشاهده مجدد وبینارهای برگزارشده را مجددا فراهم نمایید، با سپاس فراوان

لطفاً منتظر بمانید...