27 و 28 آذرماه

27 و 28 آذرماه

مجموع کل امتیاز 3 از 3 رای

مرکز برگزار کننده: انجمن پزشکان کودکان ایران
دبیر علمی: خانم دکتر کتایون خاتمی - خانم دکتر الهام طلاچیان
اساتید:

 

 

گروه هدف: کودکان-تخصص پزشکی عمومی-دکتری حرفه ای پزشک عمومی شاغل در طرح پزشک خانواده-دکتری حرفه ای عفونی اطفال-فوق تخصص گوارش اطفال-فوق تخصص طب نوزادان و پیرامون تولد نوزادان -فوق تخصص نوزادان-فوق تخصص کلیه اطفال-فوق تخصص ریه اطفال -فوق تخصص قلب اطفال-فوق تخصص غدد اطفال-فوق تخصص روماتولوژی اطفال -فوق تخصص خون و سرطان اطفال-فوق تخصص جراحی اطفال-فوق تخصص ایمونولوژی و آلرژی بالینی -فوق تخصص
امتیاز باز آموزی: 6
زبان ارائه: فارسی
تاریخ برگزاری: 1399/09/27 از 09:00 تا 12:10 1399/09/28 از 09:00 تا 12:25
هزینه ثبت نام(تومان): 17,000 تومان
تعداد ثبت نام: 140 نفر
شماره تماس: 021-66968317-18
توضیحات:

با سلام و احترام:

انجمن پزشکان کودکان ایران وبینار همایش سالیانه انجمن و چهل و یکمین بزرگداشت استاد دکتر محمد قریب را با امتیاز بازآموزی برگزار مي کند، لازم به ذکر است برای هر برنامه تنها به ۱۵۰ نفر اولی که از طریق سامانه جامع آموزش مداوم پزشکی کشور ثبت نام و وجه مربوطه را واریز نموده و درآزمون پایانی دوره نمره قبولی را کسب نمایند،  امتیاز بازآموزی تعلق می گیرد و سایر شرکت کنندگان می توانند بدون دریافت امتیاز بازآموزی و به صورت رایگان از برنامه استفاده نمایند.  

✅  شرکت در وبینار از طریق لينك ورود به همایش امکان پذیر می باشد.

✅ برای کسب موفقیت در آزمون پایانی، لازم است به ۱۶ سوال از ۲۴ سوال، پاسخ صحیح داده شود (امکان شرکت در آزمون تا سه بار مقدور می باشد).

✅ جهت شرکت در آزمون پایانی دوره لازم است اپلیکیشن آموزش مداوم جامعه پزشکی را که فقط بر روی گوشی های اندروید قابل نصب می باشد از لینک زیر دانلود نموده و نصب نمایید.

لینک دانلود اپلیکیشن آزمون

با آرزوي سلامتي و موفقیت براي شما همکاران گرامی.

..............................................

* دارای حداکثر۳ امتیاز بازآموزی برای هر روز

..............................................

فیلم های همایش برگزار شده حداکثر تا ۷۲ ساعت پس از برنامه در تب ویدئوها قابل مشاهده است.

..............................................

دریافت برنامه زمانبندی همایش از طریق دانلود فایل ضمیمه امکانپذیر می باشد.

فایل ضمیمه


برای درج نظر و ثبت نام در این رویداد لطفا وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، فرم عضویت را تکمیل نمایید.

چگونه میتوان در برنامه کنگره دکتر قریب ثبت نام کرد ؟

    چگونه میتوان در برنامه کنگره دکتر قریب ثبت نام کرد ؟

    سلام، وقت به خیر، درصورتیکه مایل هستید فقط دز همایش شرکت بفرمایید نیازی به ثبت نام وجود ندارد و از لینک ورود به همایش در قسمت توضیحات برنامه، در زمان مقرر میتوانید وارد اتاق وبینار شوید. اما در صورتیکه میخواهید امتیاز بازآموزی را دریافت نمایید لازم است از طریق سامانه آموزش مداوم وزارت بهداشت در برنامه انجمن پزشکان کودکان ایران ثبت نام نمایید. اطلاعات بیشتر در این خصوص را در قسمت توضیحات برنامه می توانید ملاحظه بفرمایید.

ويديوها دردسترس نميباشد

درود و‌ارادت متاسفانه ویدیو ها باز نمیشوند روی هرکدام کلیک‌کردم باز نشد ، خواهش می‌کنم باز کنید برای مطالعه و اظهار نظر، سپاسگزارم

سلام تما م فایل ها نیستندفایل تشنج وفلج ها

ضمن سلام خدمت استاد گرامی جناب اقای دکترربانی و تشکر از وبینار بسیار جالب وکاملی که توسط اساتید محترم ارایه شد . در صورت امکان این فایلهای آموزنده در یوتیوب و یا آپارات بار گذاری شود .تا بتوان به دفعات از انها استفاده کرد . با توجه به اینکه مدت زمان 3 روز کافی نیست . بطور مثال کنفرانسهای تاریخ 20 و21 آذر در حال حاضر قفل بوده و قابل استفاده نیستند. چون ممکنست بعضی از همکاران نتوانستند در این مدت از این کنفرانسها فیض ببرند . لطفا در همین جا اطلاع رسانی شود .. متشکرم

Salam I would like to thank u for this webinar which was very useful.If it is possible could u give us the link for the above e conference so we could download it?

May God bless u for this remarkable conference

سلام وقت بخیر امکان رویت ویدیوهای 27آذر هست ممنون

سلام وقت بخیر خواستم تشکر کنم از اساتید برگزار کننده وبینار و خواهش کنم در صورت امکان فایل ها برای مدت بیشتری فعال باشند ممنون

لطفاً منتظر بمانید...